De leiding

Een Chiro zonder leiding is natuurlijk geen Chiro. Op deze pagina vind je de contactgegevens van onze leiding. Klik zeker eens op de verschillende afdelingen om onze leidingsploeg beter te leren kennen. 

Onze groepsleiding dit jaar zijn Daan Dumoulin (0493 74 41 01) en Camille Naeyaert (0471 56 58 41). Je kan hen bereiken via groepsleiding@chirowaww.be of in dringende gevallen via hun gsm.

Voor administratieve vragen omtrent fiscale attesten, verzekeringen, inschrijvingen... kan je een mail sturen naar administratie@chirowaww.be

Onze leidingsgroep wordt bijgestaan door 3 VB's (volwassen begeleiders).  Zij staan in voor verschillende zaken: van steun en toeverlaat voor de leiding tot aanspreekpunt of zelfs ombudsman voor de ouders. Onze VB's voor dit jaar zijn Goedele, Klaas en Tom!

Voor de verhuur van onze lokalen zie lokalen.


Ribbelleiding: ribbelleiding@chirowaww.be

- Warre Lingier: warre@chirowaww.be

- Klara Debaere: klara@chirowaww.be

- Thomas Cornillie: thomas@chirowaww.be

- Brecht Le Comte: brecht@chirowaww.be


Speelclubleiding: speelclubleiding@chirowaww.be

- Berre Lingier: berre@chirowaww.be

- Iva Zoteva: iva@chirowaww.be

- Lukas Bruggeman: lukas@chirowaww.be

- Hannah Desauter: hannah@chirowaww.be


Rakwileiding: rakwileiding@chirowaww.be

- Klaartje Van Droogbroeck: klaartje@chirowaww.be

- Dalal Rajhi: dalal@chirowaww.be

- Daan Dumoulin: daan@chirowaww.be
                             (groepsleiding)

- Lore Declerck: lore@chirowaww.be


Titoleiding: titoleiding@chirowaww.be

- Céline Lanssens: celine@chirowaww.be

- Camille Naeyaert: camille@chirowaww.be
                               (groepsleiding)

- Seppe Le Comte: seppe@chirowaww.be

- Melvyn Cherlet: melvyn@chirowaww.be


Ketileiding: ketileiding@chirowaww.be

- Fien Spanhove: fien@chirowaww.be

- Julie Lanssens: julie@chirowaww.be

- Aidyn Cherlet: aidyn@chirowaww.be


Aspileiding: aspileiding@chirowaww.be

- Thuline Formesyn: thuline@chirowaww.be

- Mariken Vonck: mariken@chirowaww.be

- Lucas Le Comte: lucas@chirowaww.be 
                             (administratief verantwoordelijke)


VB's: vb@chirowaww.be

- Klaas Vandekerckhove: klaas@chirowaww.be

- Goedele Borremans: goedele@chirowaww.be

- Tom Coulier: tom@chirowaww.be